Tworzymy

Przyjazne środowisko

Projektowanie

Lorem ipsum dolor sit amet,

Produkcja

Lorem ipsum dolor sit amet,

Przewierty

Lorem ipsum dolor sit amet,

Firma

EKOWODROL SP Z .O.O

to firma wykonawcza z ponad 60-letnim doświadczeniem działająca w branży wodno – kanalizacyjnej.

Oferujemy kompleksowe przeprowadzenie inwestycji od projektu do efektu. Własny dział badawczo-rozwojowy tworzy innowacyjne produkty opatentowane i sprzedawane na cały świecie.

Co nas wyróżnia?

Rekomendacją naszej wiarygodności są zrealizowane projekty, setki wykonanych instalacji oraz obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych. Nie ma takiej miejscowości w regionie Pomorza Środkowego, gdzie nie byłoby efekektów naszej działalności.

Kompleksowość

wykonawca technologii uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, instalacji wewnętrznych, sieci i obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych. Sprzedaż materiałów instalacyjnych poprzez własne hurtownie w Koszalinie i Szczecinku

Doświadczanie

1992 to rok powstania spółki, jednak tradycje firmy sięgają 1959 r.

Przez ten okres zrealizowaliśmy setki kilometrów sieci oraz obiektów inżynieryjnych

Doradztwo

uczestniczymy w całym procesie inwestycyjnym od koncepcji, projektu, poprzez budowę aż do pozwolenia na użytkowanie co oznacza brak konieczności zbędnego zaangażowania klienta w proces inwestycyjny

Innowacje i rozwój
nowych technologii

Wartość realizowanych inwestycji

w ostatnich 3 latach

Wartość projektów

B + R

Bezcenne doświadczenie

z tradycją w tle

Inwestycji

na Pomorzu

Nasze

REALIZACJE

Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie istnieje od roku 1992, jednak tradycje firmy na Pomorzu Środkowym sięgają 1959 roku.

Jesteśmy specjalistycznym, liczącym się w regionie wykonawcą technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, instalacji wewnętrznych i sieci technologicznych oraz obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych. Wytwarzane przez nas innowacyjne produkty SZUSTERsystem, ze względu na swoje unikalne właściwości cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie.

AKTUALNOŚCI