2

TWORZYMY PRZYJAZNE ŚRODOWISKO

od projektu do efektu

2

TWORZYMY PRZYJAZNE ŚRODOWISKO

od projektu do efektu

previous arrow
next arrow

O nas:

Dział Instalacji Wewnętrznych

Dział Instalacji Wewnętrznych stanowi nieodłączną część firmy EkoWodrol Spółka z o.o., która istnieje na rynku już od roku 1992 roku. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji wewnętrznych: sanitarnych, w tym wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji elektrycznych, a także serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Możemy się również pochwalić wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu instalacji zewnętrznych, sieci i przyłączy.
Wykonujemy instalacje zarówno dla projektów polegających na termomodernizacji istniejących budynków jak i nowo wybudowanych obiektów.

Tworzymy zespół energicznych i kreatywnych pracowników, chętnie podejmujących nowe wyzwania i pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Posiadamy własny warsztat, w którym tworzymy bardzo zróżnicowane, bo standardowe oraz nietypowe elementy konstrukcji stalowych. Kadra kierownicza odznacza się wysokimi kwalifikacjami oraz posiada wieloletnie doświadczenie pracy w branży. Wspólnie przebrnęliśmy przez najtrudniejsze i najbardziej wymagające inwestycje, nie poddając się i uparcie dążąc do realizacji zamierzonych celów. Wśród dotychczasowych kontrahentów cieszymy się opinią komunikatywnego i przedsiębiorczego zespołu, odznaczającego się dużym zapałem do pracy. Jako ambitny zespół, nie poprzestajemy na zdobytym dotychczas doświadczeniu – wciąż chętnie uczymy się nowych rzeczy i podejmujemy się realizacji kolejnych projektów. To wszystko sprawia, że nie istnieją dla nas bariery, których nie damy rady przekroczyć i problemy, które pozostaną przez nas nierozwiązane.

Obszar realizacji usług świadczonych przez Dział Instalacji Wewnętrznych obejmuje przede wszystkim tereny województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Współpracowaliśmy podczas realizacji wielu inwestycji mieszczących się w Kołobrzegu i okolicach, Białogardzie, Darłowie, Słupsku, MielnieUnieściu oraz oczywiście w Koszalinie. Działamy głównie jako firma podwykonawcza w kooperacji z renomowanymi firmami, jak również możemy się pochwalić realizacją wielu projektów jako Generalny Wykonawca.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasze usługi:

Instalacje sanitarne

Więcej Informacji


Instalacje wentylacji mechanicznej i klimatyzacji

Więcej Informacji

Instalacje elektryczne i teletechniczne

Więcej Informacji

WYBRANE REFERENCJE

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Formularz kontaktowy