AKTUALNOŚCI

60 lat – BEZCENNE DOŚWIADCZENIE Z TRADYCJĄ W TLE

in 2019, Aktualności 29 stycznia 2019

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy.

60 lat to sporo czasu. Z jednej strony można powiedzieć, że czas mija szybko, kiedy cały czas nad czymś pracujemy. A z drugiej aż trudno uwierzyć, że świat, Polska i nasze życie mogą wyglądać zupełnie inaczej. I z pewnością trudno uwierzyć, że 60 lat temu najważniejszą osobą w naszym kraju był Władysław Gomułka, a symbolem nowoczesnej myśli technologicznej był samochód Żuk, który wówczas wchodził do produkcji.

Dla naszej firmy wszystko zaczęło się właśnie w 1959 roku od powstania państwowego przedsiębiorstwa WODROL, zajmującego się zaopatrzeniem rolnictwa w wodę i specjalizującego się w odwiertach studziennych. Działalność zakładu WODROL od 27 lat kontynuuje EkoWodrol – spółka pracownicza w nowej strukturze własnościowej.

Misją firmy jest tworzenie przyjaznego środowiska.

To nas wyróżnia na rynku i stawia w gronie liderów. Wysoką pozycję na rynku, prestiż i uznanie klientów zawdzięczamy kompetentnym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, którzy realizują swoje zadania z ogromną pasją i zaangażowaniem. To właśnie pracy zespołowej zawdzięczamy nowatorską organizację naszej firmy i sukcesy. A poprzez ciągłe zmiany, które zachodzą na rynku nabywamy bezcennych doświadczeń.

60 lat firmy to przede wszystkim 60 lat ludzkich historii. Przez te lata wiele osób w codziennej pracy angażowało swój czas i wiedzę, aby firma mogła iść do przodu, za co jestem wdzięczny.

Dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem budowali i budują pozytywny wizerunek firmy. Natomiast naszym klientom, inwestorom i partnerom dziękuję za zaufanie i możliwość tworzenia ciekawych projektów, które w praktyce tworzą to przyjazne środowisko.

Jubileusze skłaniają nas do refleksji, ale też do śmiałego spoglądania w nadchodzące lata. Głęboko wierzę, że przyszłość przyniesie kolejne sukcesy i dalszy rozwój firmy z korzyścią dla nas wszystkich i środowiska.

Prezes Zarządu – Lech Wojciechowski