EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

KONTRAKT - PRZEBUDOWA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W ZEGRZU POMORSKIM

12 czerwca 2019

EKOWODROL SP. z O.O. Koszalin, Oczyszczalnia Ścieków Zegrze Pomorskie

Dnia 10 czerwca br. została podpisana umowa między Gminą Świeszyno a Przedsiębiorstwem Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o. z Koszalina, na wykonanie przebudowy oczyszczalni ścieków w Zegrzu Pomorskim.

W ramach umowy zlikwidowana zostanie stara, aktualnie funkcjonująca oczyszczalnia, a w jej miejscu wybudowana nowoczesna oczyszczalnia, która docelowo obsługiwać ma nie tylko Zegrze Pomorskie, ale również Sieranie i Kurozwęcz.


JUBILEUSZ 15 - LECIA POLSKICH SKŁADÓW ARMATURY

31 maja 2019

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, Polskie Składy Armatury 15 lat

Spółka Polskie Składy Armatury, w której EkoWodrol jest współzałożycielem, powstała w 2004 roku i dziś w jej skład wchodzi 43 hurtowni w 13 województwach w Polsce.

Ideą przyświecającą powstaniu Spółki PSA, była konsolidacja grupy wspólników i próba wzmocnienia własnych możliwości na rynku.

Spółka Polskie Składy Armatury jest atrakcyjnym partnerem na rynku polskim z potencjałem zakupowym na poziomie 700 milionów PLN, ponad 100 000 m2 powierzchni magazynowej, zatrudnieniem na poziomie 700 osób i wieloletnim doświadczeniem w branży kanalizacyjnej, wodnej i gazowej.


KOLANOWY ZAWÓR ZWROTNY SZUSTERsystem - NAGRODA GRAND PRIX NA TARGACH WOD-KAN 2019

23 maja 2019

EKOWODROL sp. z o.o. Koszalin, Targi Wod-Kan 2019 Bydgoszcz, Nagroda Grand Prix, SZUSTERsystem

Nasz produkt kolanowy zawór zwrotny SZUSTERsystem został jednym z trzech laureatów głównej Nagrody Grand Prix na tegorocznych targach Wod-Kan 2019 w Bydgoszczy.

Targi Wod-Kan 2019 to największa impreza wystawiennicza branży wodociągowo-kanalizacyjnej w kraju. Na terenie targów wystawiało się ok. 300 firm z całego świata.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij