Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

ZMIANA POKOLENIOWA W ZARZĄDZIE EKOWODROL

20 lipca 2020

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, zmiana pokoleniowa. od lewej: Karol Królak, Rafał Wojciechowski, Kamil Dzikiewicz, Konrad Chudzik

https://gk24.pl/zmiana-pokoleniowa-w-zarzadzie-ekowodrol/ar/c3-15072272

Od 1 lipca koszalińskim Przedsiębiorstwem Inżynierii Środowiska EkoWodrol sp. z o.o. kieruje nowy zarząd. Jego skład walne zgromadzenie spółki powołało 19 czerwca. Tworzy go nowe pokolenie:

Kamil Dzikiewicz (prezes),

Rafał Wojciechowski (wiceprezes)

oraz Konrad Chudzik i Karol Królak (członkowie).

Wszyscy czterej menedżerowie są absolwentami Politechniki Koszalińskiej, związanymi z EkoWodrolem od początku swojej pracy zawodowej. Przeszli w nim kolejne szczeble kariery zawodowej, dzięki czemu doskonale znają firmę, za którą obecnie przejmują pełną odpowiedzialność.


NASZ PATENT NA ŚCIEKI BEZ ODORÓW – INNOWACYJNA METODA BTS.

15 lipca 2020

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, BTS -Bezemisyjny Transport Ścieków, jak pozbyć sie odorów

Odory, jeden z najbardziej powszechnych problemów w branży wod-kan. To olbrzymi kłopot, zarówno dla mieszkańców, jak i użytkowników sieci kanalizacyjnych. Ich powstawanie to skutek zagniwania ścieków, które zbyt długo przebywają w rurociągach tłocznych, np. podczas transportu ich niewielkiej ilości na duże odległości.

Wydzielający się wówczas siarkowodór jest nie tylko źródłem nieprzyjemnego zapachu, szczególnie latem, ale w wyższych stężeniach jest wręcz śmiertelnie niebezpieczny.

Wśród wielu stosowanych metod przeciwdziałania i ograniczenia wydzielania się tego gazu, jedną z najskuteczniejszych i przyjaznych środowisku jest system BTS - Bezemisyjnego Transportu Ścieków.

Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jak działa ta technologia, jakie ma zalety oraz jak bardzo potrafi ograniczać tworzenie się odorów.

https://www.wodkany.pl/kontrola-stezenia-siarkowodoru-w-systemie-bts/


DOFINANSOWANIE Z EUROFUNDUSZU NA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

08 lipca 2020

EKOWODROL SP. z O.O. Koszalin, umowa o dofinansowanie z eurofunduszu na nowoczesne technologie

Wczoraj w siedzibie spółki EkoWodrol, z wicemarszałkiem województwa Tomaszem Sobierajem została podpisana umowa o dofinansowanie z eurofunduszu na nowoczesne technologie.

EkoWodrol zaplanował wdrożenie nowatorskiej technologii spawania orbitalnego i projektowania 3D-BIM przy budowie urządzeń inżynierii środowiska. Koszt inwestycji oszacowano na 1,2 mln zł.

EkoWodrol jest jedną z trzech koszalińskich firm, które sięgnęły po eurofundusze na inwestycje w nowoczesne technologie.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij