Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


SANKO - Rezygnacja z produkcji

17 września 2009, autor: Sekretariat

04330_przepompownie2

EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie postawiła na innowacyjność.

Od 2007 roku EkoWodrol tworzy własne oryginalne produkty związane z techniką pompową zgodne z zasadniczymi postanowieniami zawartymi w dyrektywach Unii Europejskiej.

EkoWodrol założył, że przyszłość rynku w zakresie pompowni ściekowych należy do wszelkiego rodzaju rozwiązań z suchą lokalizacją pomp wirowych oraz tłoczni pneumatycznych, co wielokrotnie było sygnalizowane przez firmę zarówno na targach branżowych w Bydgoszczy (WOD-KAN), Monachium (IFAT) i Berlinie (Wasser Berlin), jak i w licznych publikacjach zamieszczanych w prasie fachowej.

Z powyższych przesłanek wynika odstąpienie przez EkoWodrol z konkurencji na rynku tradycyjnych pompowni sieciowych z pompami zatapialnymi, gdzie występuje bezpośrednie oddziaływanie środowiska ściekowego na organizm człowieka.

EkoWodrol Sp. z o.o. informuje, że promowana od ponad dziesięciu lat produkcja pompowni wg technologii SANKO nie będzie kontynuowana.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij