Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

09 października 2020

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą do siedziby zamawiającego: oprogramowania i urządzeń do projektowania 3D na realizację projektu pt.:Nowatorskie zastosowanie technologii spawania orbitalnego i projektowania 3D w procesie budowy urządzeń inżynierii środowiskowej w oparciu o własne prace B+R na finansowanie którego Zamawiający ubiega się o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 -2020 w ramach naboru nr: RPZP.01.08.00-IZ.00-32-002/19.

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/10587


WSPIERANIE KULTURY I SPORTU

05 października 2020

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, BTD "m-teatr 2020"

Spółka EkoWodrol wielokrotnie udowodniła, że rola firmy nie sprowadza się wyłącznie do czysto biznesowych aspektów działalności.

EkoWodrol od lat wspiera artystów i ludzi sztuki, jest mecenasem wydarzeń kulturalnych i sportowych, nie tylko o zasięgu lokalnym.


TO JUŻ ZA 2 DNI - FIRMOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY

09 września 2020

#EKOWODROL# SP. Z O.O. Koszalin, integracja

Piąty już z kolei (w nowej formule) firmowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny odbędzie się w dniach 11 - 12 września w Łazach. Motyw przewodni - Ekstremalne Igrzyska i Nietypowy Szpital.

Poprzednio motywem wiodącym były:

2019 - EkoWodrol Agent Ekspres

2018 - Militaria i Octoberfes

2017 - Survival - Czas Przetrwania

2016 - Komuno Wróć i Firma Na Podeście

Program wyjazdu integracyjnego obejmuje różnorakie wciągające i emocjonujące rozrywki na zasadzie współzawodnictwa, gdzie wszyscy mają równe szanse i kobiety, i mężczyźni, starsi pracownicy na równi z młodymi, wysportowani i mniej sprawni.

Emocji i dobrej zabawy :-) na pewno będzie co niemiara.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij