EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI PŁATNICZEJ 2020

05 lutego 2020

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, Certyfikat Wiarygodności Płatniczej 2020 Creditreform

Z przyjemnością poinformujmy, że międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Creditreform wyróżniła EkoWodrol sp. z o.o. Certyfikatem Wiarygodności za bardzo dobrą zdolność płatniczą. Indeks zdolności płatniczej 212.

Certyfikat Wiarygodności Creditreform jest dowodem posiadania wysokiej płynności finansowej firmy, tj. zdolności do terminowej realizacji zobowiązań finansowych.

Certyfikat Wiarygodności jest przyznawany przez Creditreform na podstawie analizy kilkunastu parametrów i wskaźników uwzględnionych w raporcie o wiarygodności płatniczej (m.in. sposób płatności, zdolność kredytowa, wiek, forma prawna, a także wskaźniki: rentowności, płynności, zadłużenia, obrotowości, i wiele innych).

Certyfikat Wiarygodności jest opublikowany w serwisie crefo.pl (link poniżej).

https://www.crefo.pl/raport/przedsiebiorstwo-inzynierii-srodowiska-ekowodrol-sp-z-o-o/krs-97981/koszalin/9410087014?certId=171044#tabs-3


SKUTECZNA NEUTRALIZACJA UCIĄŻLIWOŚCI ZAPACHOWYCH

04 lutego 2020

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, BIOTHYS neutralizacja uciążliwości zapachowych

EkoWodrol Sp. z o.o. wprowadziła w swojej ofercie produkty pochodzące z opatentowanej technologii BIOTHYS.

Dzięki unikalnej technologii, a także ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy BIOTHYS oferujemy rozwiązania produktowe dla uciążliwości zapachowych pochodzących z różnych źródeł zarówno sektora komunalnego, jak również szeroko rozumianego przemysłu.

Ważne - jest to trwała forma neutralizacji zapachów w sposób chemiczny, która nie ogranicza się do ich maskowania lub perfumowania. W połączeniu z odpowiednimi technikami aplikowania osiąga się neutralizację zapachów na poziomie przekraczającym 90%.

Nasze produkty w zakresie neutralizacji odorów skierowane są m.in. do takich obiektów jak:

 • oczyszczalnie ścieków komunalnych i przemysłowych,

 • operatorzy systemów kanalizacyjnych,

 • przetwórnie owocowo-warzywne,

 • zakłady przetwórstwa mięsno-tłuszczowego,

 • składowiska oraz instalacje przetwarzania odpadów,

 • fermy hodowlanym,

 • biogazownie i kompostownie,

 • zakłady przetwórstwa rybnego,

 • odlewnie,

 • fabryki związków organicznych, nawozów.


Szczegółowe informacje, doradztwo oraz zapytanie ofertowe:

Łukasz Czyleko

tel. 693 540 515

e-mail: lukasz.czyleko@ekowodrol.pl

Więcej informacji: http://ekowodrol.pl/uslugi/dezodoryzacja.html


EkoWodrol – KOSZALIŃSKI ORZEŁ 2019 W KATEGORII INNOWACJE

14 stycznia 2020

EKOWODROL Sp. Z o.o. Koszalin, Koszaliński Orzeł 2019 w kategorii INNOWACJA

Wczoraj tj. 13 stycznia br. po raz 14. wręczono "Koszalińskie Orły" firmom, instytucjom i osobom z Koszalina, które wyróżniły się swoim działaniem w ubiegłym roku. Statuetki przyznawane są od 2006 r. przez prezydenta Koszalina podczas uroczystej noworocznej gali.

To prestiżowe nagrody, którymi prezydent Koszalina honoruje osoby i instytucje, które wyróżniły się swoim działaniem. W tym roku przyznano je w sześciu kategoriach.

Wśród laureatów - koszalińska firma EkoWodrol wyróżniona w kategorii INNOWACJE. Statuetkę Orła odebrał prezes EkoWodrol Lech Wojciechowski: - Otrzymujemy wyróżnienia ogólnopolskie, np. zostaliśmy docenieni w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie, ale najważniejsze są dla nas te nagrody, które przyznawane są na miejscu. Koszalińskie Orły budują markę firmy i są formą docenienia ciężkiej pracy naszych pracowników. W ten sposób tworzony jest kapitał społeczny, który jest bardzo potrzebny w mieście takiej wielkości jak Koszalin.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij