EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Dotacje UE


ZAPYTANIE OFERTOWE - REKRUTACJA NA SPECJALISTÓW AUTOMATYKÓW

02 sierpnia 2017

Przedmiotem zamówienia jest rekrutacja dwóch specjalistów automatyków w celu wykonania Usługi w zakresie weryfikacji modelu matematycznego oraz sprawdzenie poprawności oprogramowania sterownika pod kątem procesów automatyki, w ramach projektu PO IR 2014-2020 Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.1.1: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.


ROZSTRZYGNIĘCIE PRZETARGU

19 czerwca 2017

Protokół postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z zasadą konkurencyjności dotyczy zapytania ofertowego na dostawę: Oprogramowania do projektowania 3D - Wynajem wartości niematerialnych i prawnych - oprogramowania do projektowania modeli 3d urządzeń i instalacji i wykonywania obliczeń wytrzymałościowych.


INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU PROJEKTU „EKSPANSJA NA NOWE RYNKI ZAGRANICZNE JAKO ŹRÓDŁO BUDOWANIA PRZEWAGI KONKURENCYJNEJ EkoWodrol"

06 czerwca 2017

09714_fe_program_regionalny

EkoWodrol Spółka z o.o. rozpoczyna realizację projektu pt.: „Ekspansja na nowe rynki zagraniczne jako źródło budowania przewagi konkurencyjnej EkoWodrol”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest budowanie przewagi konkurencyjnej Wnioskodawcy poprzez ekspansję na nowe rynki zagraniczne. Rezultatem projektu będzie podpisanie trzech kontraktów handlowych. Dodatkową korzyścią będzie wzmocnienie postrzegania marki Wnioskodawcy jako innowacyjnej oraz wzrost prestiżu firmy.

Wartość projektu: 176 100,00 zł

Wkład funduszy europejskich: 85 %


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij