Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Działki budowlane na sprzedaż

Charzyno k.Kołobrzegu - osiedle domów jednorodzinnych VILPARK, działki budowlane

31 stycznia 2018

VILPARK Charzyno k.Kołobrzegu

VILPARK to inwestycja usytuowana zaledwie 8 km od jednego z najprężniej rozwijających się kurortów nadmorskich – Kołobrzegu, w sąsiedztwie urokliwego lasu na skraju miejscowości Charzyno.

Ze względu na bardzo dobre położenie i szybki dojazd do Kołobrzegu, a także coraz bardziej niespotykaną już dla tego typu działek bliską odległość od morza – teren ten jest bardzo obiecujący pod względem inwestycyjnym.

W ramach III Etapu Inwestycji przygotowaliśmy 89 działek budowlanych o powierzchni od 500 m² do 1121 m² z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod dom jednorodzinny z infrastrukturą towarzyszącą.

Wielkość działek została wyznaczona w zależności od potrzeb mieszkańców:

• dla osób, dla których ważna jest efektywność cenowa – mniejsze działki o powierzchni ok. 500 m²

• dla osób, które cenią sobie wygodę i niezależność – możliwość scalenia kilku działek i uzyskania większej powierzchni

• dla osób, które preferują zabudowę bliźniaczą, tniemy koszty na pół – możliwość podziału działki, dzięki czemu zmniejszają się koszty budowy domu jak również zakupu działki, przykładowy plan podziału

• dla osób, które marzą o domu przy samym lesie, na końcu III etapu są działki które otacza przepiękny las.

Działki są uzbrojone w media (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a dojazd do posesji odbywa się wydzielonymi drogami wewnętrznymi.

Kontakt:

Tel. kom. +48 695 660 860

http://vilpark.pl/


OSIEDLE VILPARK K. KOŁOBRZEGU – „SZYBKI DOM”

Zapraszamy do obejrzenia na HGTV (HGTV Home & Garden zaistniał na polskim rynku w wyniku przekształcenia kanału TVN Meteo Active) filmików z budowy domu na osiedlu Vilpark koło Kołobrzegu – „Szybki dom”.

"Szybki dom"- budowa domu jak zabawa klockami.

Ściana po ścianie, jak klocek po klocku powstaje dom Ani i Adama, bohaterów 3. odcinka "Szybkiego domu". Technologia budowy z keramzyto-betonu gwarantuje bardzo szybki montaż ścian.

https://hgtv.pl/wideo/zobacz-wnetrze-kolejnego-szybkiego-domu,1909947,1.html

https://hgtv.pl/wideo/najnowsze,3350/szybki-dom-budowa-domu-jak-zabawa-klockami,1909945,2,0,1.html?fbclid=IwAR0Ag9b_MNz4jfk-8_7gzgp2Na5Bhi2_XZy6lyE7VCqcpFZNnMHaBL2TdVQ


działki budowlane –CIESZYN nad Jeziorem Parnowskim, gm. Biesiekierz

02 października 2013

foto - widok z drogi powiatowej na Jezioro Parnowskie

GDZIE ZIELEŃ I BŁĘKIT JEZIORA ZAGLĄDA DO OKIEN

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

EkoWodrol Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, firma specjalizująca się w budowie infrastruktury, rozpoczyna przygotowania do sprzedaży działek budowlanych, które posiadają decyzję o warunkach zabudowy oraz warunki podłączenia do sieci wod.-kan. i energetycznej.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Decyzja o warunkach zabudowy nr UG.Or.III.B.6730.1.10.2013 została wydana w dniu 06.05.2013 r. Warunki zabudowy – zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca, dachy płaskie lub spadziste, max wysokość zabudowy 11 m npt, szer. elewacji frontowej do 35 m, max pow. zabudowy do 30%.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Działki na sprzedaż położone są na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, wolnostojących w miejscowości Cieszyn, gmina Biesiekierz.

Działki (szt. 16) o powierzchni od 900 m2 do 1200 m2, na skłonie do Jeziora Parnowskiego, w sąsiedztwie urokliwego lasu, na skraju miejscowości Cieszyn, przy drodze powiatowej, asfaltowej z dogodnym dojazdem do Koszalina - ok. 8,5 km do centrum.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Cena – do negocjacji.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Możliwe jest także zaprojektowanie i wykonanie przez EkoWodrol uzbrojenia w sieć wodociągowo-kanalizacyjną za dodatkowym wynagrodzeniem płatnym po wykonaniu robót. Powyższe warunki mogą być ustalone w Akcie Notarialnym sprzedaży działek.

Kontakt: EkoWodrol Sp. z o.o., telefon 94 348 60 40, kom. 607 287 513 lub 607 287 529


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij