Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Pozycja na rynku

Obecnie realizujemy zadania na terenie całej Polski.

Odpowiedzialność kierownictwa i zaangażowanie wszystkich pracowników pozwala nam wykonywać usługi fachowo i terminowo. Gwarantujemy klientom wysoką jakość i niezawodność wykonywanych instalacji.

Służymy doradztwem technicznym, czym zyskujemy pozytywną ocenę inwestorów oraz potwierdzenie konkurencyjności naszych usług.

Rekomendacją naszej wiarygodności są zrealizowane projekty, setki wykonanych instalacji oraz obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych. Nie ma takiej miejscowości w regionie Pomorza Środkowego, gdzie nie byłoby efektów naszej działalności.

Postawiliśmy na innowacje i rozwój nowych technologii.

W styczniu 2007 roku w strukturach firmy powstał Zespół Badawczo-Rozwojowy. W ramach jego działalności wybudowano nowoczesne, unikalne w skali europejskiej laboratorium do badań armatury i zaworów zwrotnych zgodnie z normą PN EN 12050 oraz innymi normami zharmonizowanymi. Zespół Badawczo-Rozwojowy z czasem przekształcił się w Centrum Innowacyjnych Technologii CIT.

Dzięki temu posunięciu opatentowane i wdrożone do produkcji zostały unikalne na skalę światową urządzenia np. kolanowe zawory zwrotne SZUSTERsystem, które jako jedyne zawory kulowe na świecie spełniają wyśrubowane normy europejskie oraz innowacyjne tłocznie pneumatyczne, które poza pompowaniem ścieków dodatkowo usuwają problem uciążliwych zapachów.

EkoWodrol - tworzymy przyjazne środowisko

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij