Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


USŁUGA 2007

15 maja 2007, autor: Łukasz Ziomek

00358_statuetka_usluga_2004

W sobotę 12 maja 2007 r. podczas wielkiej gali, wręczano nagrody w konkursach gospodarczych zorganizowanych w ramach XXXIX Pomorskich Dni Techniki.

W kategorii USŁUGA 2007 – zostaliśmy nagrodzeni za usługę pn. „ Budowa instalacji technologicznych - odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych”.

Celem konkursu w kategorii "Usługa 2007" - jest wybór i promocja wysokiej jakości usług świadczonych w firmach i instytucjach na terenie województwa zachodniopomorskiego, które wyróżniają się pod względem jakości i nowoczesności.

Ponadto oczyszczalnia ścieków typu SBR w Jarosławcu, którą EkoWodrol zrealizował, została nagrodzona w kategorii „Inwestycja 2007".

Celem konkursu w kategorii „Inwestycja 2007" jest wybór i promocja najlepszych na terenie województwa zachodniopomorskiego inwestorów i wykonawców nowych lub modernizowanych obiektów budowlanych a także inwestycji innych rodzajów budownictwa zakończonych w 2006 roku.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij