EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

MIKOŁAJKI - 6 GRUDNIA

06 grudnia 2019

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, Mikołaje

Dzisiaj w naszej firmie gościł Święty Mikołaj. Każdemu wręczył słodki upominek. Ale nie to było zdziwieniem, bo taka jest rola Mikołaja. Zaskoczeniem było to, że nie był sam. Asystowała jemu… No właśnie - nie była to ani Śnieżynka, ani Elf. Czyli kto? Z pewnością, ba na pewno Pani Mikołajowa.

Nie odbyło się bez tak charakterystycznego pytania: Czy byłeś/aś grzeczny/na i proszę powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę. Co niektórzy mówili wierszyki (Mikołaju nasz, dużo paczek masz…), śpiewali piosenki a nawet nucili kolędy.

Jednak wszystkich przebił Dawid. Rewelacyjnie z odpowiednią interpretacją wyrecytował bardzo długi wiersz o krecie i dżdżownicy.

A tak na marginesie - ten Mikołaj ma na imię Zbyszek i można stwierdzić z całą pewnością, że od dwunastu lat sprawia nam dużo radości i uśmiechu.


Ciekawostka!

Po raz pierwszy na 6-go grudnia mamy już firmową choinkę. Ba, ale to jaką! W pełnej krasie, z szyszkami!

Cudo! Co niektórzy wiedzą, że sami ją wyhodowaliśmy z sadzonki.

Z pewnością można już powiedzieć zarecytować:
Wczoraj rosłaś na polanie, dzisiaj przyszłaś do nas. Jakie miłe to spotkanie, choinko zielona!


ZMODERNIZOWANE UJĘCIE I STACJA WODOCIĄGOWA W CZARNEM MAŁEM

18 listopada 2019

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, Stacja Wodociągowa w Czarnem Małem

W dniu 12.11.2019 r. dokonano oficjalnego otwarcia i przekazania do eksploatacji zmodernizowanego obiektu ujęcia i stacji wodociągowej w Czarnem Małem koło Czaplinka, z udziałem przedstawicieli inwestora, wykonawcy EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, nadzoru inwestorskiego, Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Czaplinku oraz samorządu wsi Czarne Małe i Łysinin.

Zmodernizowany obiekt pracuje w układzie technologicznym trzystopniowego pompowania wody i dwustopniowej filtracji. Wszystkie przewody technologiczne, instalacyjne sanitarne i energetyczne oraz wyposażenie studni głębinowych i budynku stacji są nowe. Wyremontowany został budynek stacji, wykonano nowe ogrodzenie terenu ujęcia, wykonano nową drogę dojazdową i docelowe zasilanie energetyczne do zmodernizowanego obiektu wodociągowego.


SŁUPSKI AQUAPARK DOKOŃCZYŁ KOSZALIŃSKI EKOWODROL, PRESTIŻ MAGAZYN KOSZALIŃSKI, PAŹDZIERNIK 2019 R

24 października 2019

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, od lewej Dawid Malinowski, Kamil Dzikiewicz i Jerzy Bartnaik

Słupski aquapark dokończył koszaliński EkoWodrol, prestiż magazyn koszaliński, nr 9|106|październik 2019 r.

(…) Weryfikowaliśmy wszystko po kolei – mówi dyrektor Działu Instalacji Wewnętrznych Kamil Dzikiewicz – Tam coś trzeba było zabrać, tam dodać, w trakcie wychodziły jakieś dodatkowe pomieszczenia, które trzeba było przerobić. Technologia basenowa był przygotowana, ale należało każdy jej element dokładnie sprawdzić. My dodaliśmy jacuzzi. Wszystko robiliśmy z najwyższą starannością, mając świadomość, jak ważna dla Słupska jest ta inwestycja. Kierownicy prac, czyli Dawid Malinowski i Jerzy Bartniak, włożyli w aquapark mnóstwo serca i należy im się za to wielkie uznanie. Pierwszy jako kierownik branżowy w zakresie wentylacji i inżynierii sanitarnej a drugi elektryki i instalacji niskich prądów. Razem ze swoimi współpracownikami pokazali pełen profesjonalizm.

https://prestizkoszalin.pl/2019/10/slupski-aquapark-dokonczyl-koszalinski-ekowodrol/


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij