Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

EkoWodrol – KOSZALIŃSKI ORZEŁ 2019 W KATEGORII INNOWACJE

14 stycznia 2020

EKOWODROL Sp. Z o.o. Koszalin, Koszaliński Orzeł 2019 w kategorii INNOWACJA

Wczoraj tj. 13 stycznia br. po raz 14. wręczono "Koszalińskie Orły" firmom, instytucjom i osobom z Koszalina, które wyróżniły się swoim działaniem w ubiegłym roku. Statuetki przyznawane są od 2006 r. przez prezydenta Koszalina podczas uroczystej noworocznej gali.

To prestiżowe nagrody, którymi prezydent Koszalina honoruje osoby i instytucje, które wyróżniły się swoim działaniem. W tym roku przyznano je w sześciu kategoriach.

Wśród laureatów - koszalińska firma EkoWodrol wyróżniona w kategorii INNOWACJE. Statuetkę Orła odebrał prezes EkoWodrol Lech Wojciechowski: - Otrzymujemy wyróżnienia ogólnopolskie, np. zostaliśmy docenieni w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie, ale najważniejsze są dla nas te nagrody, które przyznawane są na miejscu. Koszalińskie Orły budują markę firmy i są formą docenienia ciężkiej pracy naszych pracowników. W ten sposób tworzony jest kapitał społeczny, który jest bardzo potrzebny w mieście takiej wielkości jak Koszalin.


POMOC DLA SCHRONISKA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT - AKCJA W EKOWODROLU

12 stycznia 2020

EKOWODROL SP. z O.O. Koszalin, POMOC DLA SCHRONISKA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Ostatnio w firmie sporo mieliśmy akcji charytatywnych. Charytatywność – cecha działań mających na celu niesienie pomocy w sposób bezinteresowny.

Akcja - POMOC DLA SCHRONISKA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT, nie pozostała bez echa pośród pracowników EkoWodrolu.

Zebraliśmy kilka kilogramów karmy suchej, sporo puszek mokrej i zabawki. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

…………………………………………………..

Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt mają zapewnić wszystkim zwierzakom jak najlepsze warunki bytowania. A brakuje wszystkiego: karmy, ciepłych legowisk, a także osób, które chciałyby adoptować czworonogi. Schroniska dla zwierząt potrzebują pomocy.

Każdy i każda z nas może pomagać zwierzętom.

Zwierzęta to nasi "bracia mniejsi", którymi trzeba się opiekować i należy o nie dbać. Na świecie nie żyją tyko ludzie. To zwierzęta ubarwiają i umilają naszą szarą rzeczywistość. To one sprawiają, że na naszych twarzach gości radość i uśmiech.

…………………………………………………..

Czy warto pomagać zwierzętom?

Pytanie nie pozostawia żadnych wątpliwości, iż jesteśmy za nie odpowiedzialni i na nas spoczywa obowiązek sprawowania nad nimi opieki.


OSIEDLE VILPARK KOŁO KOŁOBRZEGU – „SZYBKI DOM”

08 stycznia 2020

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, Osiedle VILPARK koło Kołobrzegu, działki budowlane uzbrojone

Zapraszamy do obejrzenia na HGTV (HGTV Home & Garden zaistniał na polskim rynku w wyniku przekształcenia kanału TVN Meteo Active) filmików z budowy domu na osiedlu Vilpark koło Kołobrzegu – „Szybki dom”.

"Szybki dom"- budowa domu jak zabawa klockami.

Ściana po ścianie, jak klocek po klocku powstaje dom Ani i Adama, bohaterów 3. odcinka "Szybkiego domu". Technologia budowy z keramzyto-betonu gwarantuje bardzo szybki montaż ścian.

https://hgtv.pl/wideo/zobacz-wnetrze-kolejnego-szybkiego-domu,1909947,1.html

https://hgtv.pl/wideo/najnowsze,3350/szybki-dom-budowa-domu-jak-zabawa-klockami,1909945,2,0,1.html?fbclid=IwAR0Ag9b_MNz4jfk-8_7gzgp2Na5Bhi2_XZy6lyE7VCqcpFZNnMHaBL2TdVQ


VILPARK osiedle domów jednorodzinnych, to inwestycja usytuowana zaledwie 8 km od jednego z najprężniej rozwijających się kurortów nadmorskich – Kołobrzegu, w sąsiedztwie urokliwego lasu na skraju miejscowości Charzyno.

Ze względu na bardzo dobre położenie i szybki dojazd do Kołobrzegu, a także coraz bardziej niespotykaną już dla tego typu działek bliską odległość od morza – teren ten jest bardzo obiecujący pod względem inwestycyjnym.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij