Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

DOFINANSOWANIE Z EUROFUNDUSZU NA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

08 lipca 2020

EKOWODROL SP. z O.O. Koszalin, umowa o dofinansowanie z eurofunduszu na nowoczesne technologie

Wczoraj w siedzibie spółki EkoWodrol, z wicemarszałkiem województwa Tomaszem Sobierajem została podpisana umowa o dofinansowanie z eurofunduszu na nowoczesne technologie.

EkoWodrol zaplanował wdrożenie nowatorskiej technologii spawania orbitalnego i projektowania 3D-BIM przy budowie urządzeń inżynierii środowiska. Koszt inwestycji oszacowano na 1,2 mln zł.

EkoWodrol jest jedną z trzech koszalińskich firm, które sięgnęły po eurofundusze na inwestycje w nowoczesne technologie.


PRESTIŻ nr 3 - czerwiec 2020, SUKCESJA W EKOWODROLU

30 czerwca 2020

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, artykuł dwumiesięcznik PRESTIŻ nr 3 - czerwiec 2020

(...) Rzadko da się obserwować w polskich firmach tak przemyślany proces sukcesji, czyli przekazania władzy w ręce młodszego pokolenia, jak ma to miejsce w koszalińskim EkoWodrolu. Ostatnim jego aktem stanie się formalne powołanie jeszcze w czerwcu br. nowego składu zarządu przez walne zgromadzenie spółki. Tworzą go czterej młodzi menedżerowie, którzy w firmie zawodowo dojrzewali i znają ją od podszewki. Teraz przejmują za nią pełną odpowiedzialność...

link do artykułu:

https://prestizkoszalin.pl/2020/06/nowa-energia-sterami-ekowodrolu/


NOWA ENERGIA ZA STERAMI EKOWODROLU

20 czerwca 2020

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, Kamil Dzikiewicz, Karol Królak, Rafał Wojciechowski, Konrad Chudzik

Z ogromną satysfakcją pragnę poinformować o ważnym wydarzeniu, które miało miejsce w naszej firmie 19 czerwca br.

Tego dnia walne zgromadzenie wspólników Przedsiębiorstwa Inżynierii Środowiska EkoWodrol sp. z o.o. podjęło decyzję o powołaniu nowego zarządu spółki.

Tworzą go: Kamil Dzikiewicz - prezes, Rafał Wojciechowski - wiceprezes, oraz Konrad Chudzik i Karol Królak - członkowie.

Nowy zarząd obejmuje swoje obowiązki z dniem 1 lipca br.

Wszyscy czterej tworzący go menedżerowie są absolwentami Politechniki Koszalińskiej. Wszyscy są związani z EkoWodrolem od początku swojej pracy zawodowej, przechodząc w nim kolejne szczeble kariery zawodowej.

Dzięki temu doskonale znają firmę i dotychczasowy jej system wartości, za który obecnie przejmują pełną odpowiedzialność.

W ostatnim czasie każdy z nich kierował ważnym działem przedsiębiorstwa. Trzej (oprócz prezesa Kamila Dzikiewicza) będą łączyć obowiązki członków zarządu z obowiązkami dyrektorów działów.

Sukcesja to trudny proces. Dlatego przeprowadziliśmy ją w sposób planowy, bez presji czasu i innych czynników. Jestem przekonany, że zmiana pokoleniowa oznacza nową energię w zarządzie, która zaowocuje dalszym rozwojem firmy i pożądaną dalszą dywersyfikacją źródeł przychodów.

Zarządzanie operacyjne spółką przejęło młode pokolenie. Nie oznacza to jednak, że członkowie dotychczasowego zarządu, a jednocześnie główni udziałowcy EkoWodrolu, znajdą się poza firmą. Ich nową rolą będą funkcje kontrolne realizowane poprzez pracę w radzie nadzorczej spółki. Ze względu na swoistość branży pozostaną oni również liderami niektórych projektów będących w toku, czego wymagają zawarte wcześniej umowy.

- Prezes Zarządu Lech Wojciechowski

https://gk24.pl/zmiana-pokoleniowa-w-zarzadzie-ekowodrol/ar/c3-15072272


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij