EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

MADE IN KOSZALIN 2019

12 grudnia 2019

EKOWODROL SP. z O.O. Koszalin, Made in Koszalin 2019

Podczas V Forum Made in Koszalin, które odbyło się 6.12.2019 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej zostały rozdane laury i wyróżnienia MADE IN KOSZALIN 2019.

Ideą Forum MADE IN KOSZALIN jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny.

W drodze otwartych nominacji w październiku br. mieszkańcy Koszalina zgłaszali nominacje do nagród Laury MADE IN KOSZALIN 2019. Wpłynęło ich aż 293 w 3 kategoriach: biznes, kultura i design oraz styl życia i inspiracje.

W kategorii Biznes - 5 lat i więcej prowadzonej działalności gospodarczej wyróżnienie MADE IN KOSZALIN 2019 otrzymał EkoWodrol Sp. z o.o.


PODZIĘKOWANIE PIKIELISZKI

11 grudnia 2019

EKOWODROL SP. Z O.O. Koszalin, podziękowanie Pikieliszki 2019

Podziękowanie za szlachetną pomoc materialną dla dzieci z Polskiej Szkoły Podstawowej w miejscowości Pikieliszki na Litwie, składają wdzięczni uczniowie, rodzice i personel szkoły.


SZLACHETNA PACZKA PONOWNIE W EKOWODROLU

08 grudnia 2019

EKOWODROL SP. z O.O. Koszalin,  XIX edycja Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka to mądra pomoc dla osób, które potrzebują wsparcia.

Szlachetna Paczka od lat przyciąga wyjątkowych ludzi – wolontariuszy.

Taką wolontariuszką Szlachetnej Paczki została nasza koleżanka Ania. Potrafiła rozbudzić w nas tą bezinteresowną chęć pomagania ludziom, którzy tej pomocy potrzebują.

Dziękujemy Aniu!

Prezenty przekazaliśmy w sobotę, radość była ogromna, podziękowaniom i uściskom nie było końca. Od chłopców otrzymaliśmy przepiękne laurki w kształcie serca.

W takich momentach można się naprawdę przekonać, że WARTO POMAGAĆ!


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij