Odwiedź nas na fb logo/ekowodrol.official

EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


BIULETYN EKOWODROL 2/2009

28 lipca 2009, autor: Łukasz Ziomek

03469_pasek_na_strone_www
  1. Okiem Prezesa... Działania firmy obecnie skupiają się na dwóch frontach:
    • Pierwszym jest „Parsęta”: Ponieważ o Parsęcie słychać na każdym kroku, więc tutaj tylko króciutko. Do zakończenia realizowanych kontraktów „na Parsęcie” pozostał „już tylko rok” - dla jednych lub „jeszcze aż rok” – dla innych. Zależy to od stopnia zaangażowania w Kontrakty i upominania się o „dodatek za szkodliwe warunki pracy”. Roboty budowlano - montażowe posuwają się w zadowalającym tempie, żeby tylko jeszcze można było skrócić czas pomiędzy wykonaniem robót a wystawieniem faktury ….
    • Drugi nazwę: Poza „Parsętą”: Poza Parsętą realizujemy kilka robót, z większych: kanalizacja w Kobylnicy, oczyszczalnia Rusko, z instalacji wewnętrznych: kończymy GeoVitę w Dźwirzynie, adaptacja Wojskowego Centrum Chirurgicznego w Połczynie-Zdroju.

Ponieważ niemal cała firma zaangażowana jest na Parsęcie, inne zajęcia są odkładane na później. Jednakodwlekanie ich w nieskończoność mija się z celem, więc pomału wracamy do realizacji wstrzymanych działań dotyczących naszej Strategii. Na początek planowane jest wznowienie prac nad systemem motywacyjnym.

Załączniki:

  • biuletyn_ekowodrol_02_2009.pdf
    (2808 KB) pobierz

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij