EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Charzyno k.Kołobrzegu - osiedle domów jednorodzinnych VILPARK, działki budowlane

06 listopada 2015, autor: Sekretariat

VILPARK Charzyno k.Kołobrzegu

VILPARK to inwestycja usytuowana zaledwie 8 km od jednego z najprężniej rozwijających się kurortów nadmorskich – Kołobrzegu, w sąsiedztwie urokliwego lasu na skraju miejscowości Charzyno.

Ze względu na bardzo dobre położenie i szybki dojazd do Kołobrzegu, a także coraz bardziej niespotykaną już dla tego typu działek bliską odległość od morza – teren ten jest bardzo obiecujący pod względem inwestycyjnym.

W ramach I Etapu Inwestycji przygotowaliśmy 88 działek budowlanych o powierzchni od 500 m² do 1150 m² z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod dom jednorodzinny z infrastrukturą towarzyszącą.

Działki są uzbrojone w media (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a dojazd do posesji odbywa się wydzielonymi drogami wewnętrznymi.

Kontakt:

Tel. kom. +48 695 660 860

http://vilpark.pl/

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij