EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej

Jesteś tutaj:

Optymalizacja pracy oczyszczalni ścieków w Mirkowie w województwie dolnośląskim

Nazwa zadania: Roboty budowlane pn. „optymalizacja pracy oczyszczalni ścieków w Mirkowie” w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Długołęka.

ZAMAWIAJĄCY: Gmina Długołęka, ul. Robotnicza 12, 55-095 Mirków

Zawarcie umowy: 06.2016

Termin zakończenia prac: 10.2017

Wartość zadania: 378.000 zł netto 464.940 zł brutto

Zakres robót:

  1. Budowa rurociągu łączącego komorę nitryfikacji KN1 i KN2.

  2. Przeprowadzenie szczegółowych obliczeń systemu stabilizacji osadów.

  3. Wykonanie, zatwierdzenie i uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i decyzji.

  4. Wymiana istniejących membran w komorze stabilizacji wraz z przeniesieniem wybranych sekcji rusztów - pod kątem współpracy z mieszadłami.

  5. Dostawa i montaż dodatkowych rusztów napowietrzających w komorze stabilizacji tlenowej.

  6. Demontaż istniejących trzech dmuchaw obsługujących komorę stabilizacji tlenowej

  7. Dostawa i montaż dwóch dmuchaw do napowietrzania komory stabilizacji tlenowej

  8. Dostosowanie systemu wentylacyjnego dmuchaw.

  9. Dostawa i montaż mieszadeł do KTSO (3 sztuki) wraz z kompletem osprzętu (żurawiki, prowadnice, konstrukcje nośne, itp.)

  10. Budowa technologicznych obiektów towarzyszących, jak również sieci międzyobiektowych, technologicznych, wodociągowych, elektrycznych, sprężonego powietrza, urządzeń AKPiA oraz niezbędnej infrastruktury towarzyszącej tj. drogi, place, ukształtowanie terenu oczyszczalni ścieków, ogrodzenie (brama wjazdowa) i zieleni.