EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Dotacje UE


ZAPYTANIE OFERTOWE NA NA ZAKUP I DOSTAWĘ STANOWISKA OPERATORSKIEGO DLA INSTALACJI LABORATORYJNEJ

17 maja 2017

EkoWodrol Sp. z o.o. składa zapytanie ofertowe na na zakup i dostawę stanowiska operatorskiego dla instalacji laboratoryjnej tj. elementy służące do budowy i na stałe zainstalowane w prototypie - dedykowany komputer oraz oprogramowanie do zbierania, wizualizacji i archiwizacji danych z pomiarów w ramach ubiegania się o dofinansowanie projektu pt.: „Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój / PO IR /, 2014-2020 Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.1.1: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.


INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU PROJEKTU „OPRACOWANIE INNOWACYJNEGO URZĄDZENIA DO PŁUKANIA I NAPOWIETRZANIA RUROCIĄGU TŁOCZNEGO ŚCIEKÓW SPRĘŻONYM POWIETRZEM, OGRANICZAJĄCEGO PROCESY ZAGNIWANIA ŚCIEKÓW”.

20 kwietnia 2017

09690_fundusze_europejskie

EkoWodrol Spółka z o.o. rozpoczyna realizację projektu pt.: „Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków”, dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” tzw. Szybka Ścieżka.

Celem projektu jest opracowanie innowacyjnego urządzania, wykorzystującego nowatorską metodę zapobiegania zjawisku zagniwania ścieków w rurociągach tłocznych ścieków.

Planowanym efektem projektu będą zbudowane wersje prototypów urządzeń, zweryfikowanych w warunkach rzeczywistych na istniejących instalacjach kanalizacyjnych, gdzie występują problemy z zagniwaniem ścieków i powstawaniem odorów.

Innowacyjne urządzenie do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, jako nowy produkt na rynku służyć będzie do ograniczania procesów zagniwania ścieków i ograniczania problemów z występowaniem odorów.

Wartość projektu: 6 910 139,96 zł

Wkład funduszy europejskich: 69,38 %, wkład własny 30,62 %


PROTOKÓŁ POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA ZGODNIE Z ZASADĄ KONKURENCYJNOŚCI - PROJEKT NCBiR

12 kwietnia 2017

Protokół postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z zasadą konkurencyjności


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij