EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Dotacje UE


ZAPYTANIE OFERTOWE

15 listopada 2017

Zamawiający zaprasza do złożenia oferty na dostawę 2 szt. paneli operatorskich tj. elementy służące do budowy i na stałe zainstalowane w modelu - panel z ekranem dotykowym i oprogramowaniem do obsługi modelu.

Zadanie wykonane zostanie w ramach projektu pn.:„Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków” finansowanego z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój / PO IR /, 2014-2020 Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.1.1: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.

Opis przedmiotu zamówienia.

a) mobilny panel operatorski tj. przenośny komputer z ekranem dotykowym z oprogramowaniem VNC Viewer do zdalnej obsługi modelu układu sterowania – 1 kpl + stacja dokująca

b) mobilny panel operatorski tj.: przenośny komputer z ekranem dotykowym z oprogramowaniem VNC Viewer do zdalnej obsługi urządzeń i pomiarów instalacji laboratoryjnej – 1 kpl (bez stacji dokującej)

Szczegółowe zestawienie przedmiotu zamówienia przedstawiono w Załączniku nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.


SZUSTER SYSTEM NA TARGACH WEFTEC 2017 W CHICAGO

09 października 2017

09894_weftec_2

W dniach od 2 do 4 października 2017r. EkoWodrol był wystawcą podczas 89 międzynarodowych targach WEFTEC 2017 w Chicago poświęconych zagadnieniom gospodarki wodnej i ściekowej.

Targi te są jednymi z największych wydarzeń ochrony środowiska na świecie. Podczas tej imprezy prezentowane są najnowsze osiągniecia w branży wodno-kanalizacyjnej.

Uczestnictwo w targach jest dofinasowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu „Ekspansja na nowe rynki zagraniczne jako źródło budowania przewagi konkurencyjnej EkoWodrol”.

Podczas targów przedstawiciele firmy prezentowali założenia oraz realizację projektu „Opracowanie innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem, ograniczającego procesy zagniwania ścieków” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.


PROTOKÓŁ WYBORU - POMIARY WBUDOWANE DLA INSTALACJI BADAWCZEJ

21 sierpnia 2017

Protokół wyboru - pomiary wbudowane dla instalacji badawczej.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij