EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

EKOWODROL POKAZAŁ W JUCHOWIE INSTALACYJNE MISTRZOSTWO, Prestiż 23 lutego 2019

27 lutego 2019

EKOWODROL Sp. z O.O. Koszalin, Zakład Aktywności Zawodowej w Juchowie

Od ponad 15 lat spółka EkoWodrol wykonuje również kompleksowo instalacje wewnętrzne w obiektach różnej skali – od domów jednorodzinnych po ekskluzywne apartamentowce.

Dobrym przykładem możliwości EkoWodrolu pod tym względem jest otwarty oficjalnie 14 lutego br. Zakład Aktywności Zawodowej w Juchowie pod Szczecinkiem.

Dawid Malinowski, zastępca dyrektora Działu Instalacji Wewnętrznych EkoWodrolu, relacjonuje: – Do realizacji zadania przystąpiliśmy we współpracy z naszym wieloletnim partnerem, firmą Budorama Roman Reszeta, któremu powierzyliśmy kompleksowe roboty stricte branży budowlanej. My zajęliśmy się tym, co umiemy najlepiej i co lubimy, czyli instalacjami wewnętrznymi, sanitarnymi i elektrycznymi.

http://prestizkoszalin.pl/2019/02/ekowodrol-pokazal-juchowie-instalacyjne-mistrzostwo/


KONFERENCJA - ZAPOBIEGANIE EMISJI ODORÓW W OBIEKTACH GOSPODARKI KOMUNALNEJ

15 lutego 2019

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, KONFERENCJA - ZAPOBIEGANIE EMISJI ODORÓW W OBIEKTACH GOSPODARKI KOMUNALNEJ, Otwock

W Otwocku od 12 do13 lutego odbyła wzięliśmy udział w konferencji pn. Zapobieganie emisji odorów w obiektach gospodarki komunalnej.

Celem konferencji było przedstawienie źródeł odorantów i ich charakterystyki w instalacjach ściekowych w gospodarce komunalnej i obiektach przemysłowych, a także wymagań prawnych oraz istniejących rozwiązań technicznych i technologicznych w zakresie zwalczania uciążliwości zapachowej obiektów ściekowych. Szczególnym celem było również zaprezentowanie praktycznych przykładów ograniczania emisji odorantów/odorów oraz stworzenie forum do przedyskutowania zagadnień dezodoryzacyjnych.

Wśród wygłoszonych referatów swoje wystąpienie miał ekspert projektu badawczego Mirosław Szuster z tematem: Transport ścieków w aspekcie ich zagniwania – wyniki projektu dot. innowacyjnego urządzenia do płukania i napowietrzania rurociągu tłocznego ścieków sprężonym powietrzem.

Udział w konferencji związany był z naszym projektem badawczym NCBiR .


EKOWODROL – TRZECIA MŁODOŚĆ, PRESTIŻ MAGAZYN KOSZALIŃSKI, STYCZEŃ-LUTY 2019 R

01 lutego 2019

EkoWodrol – trzecia młodość , artykuł w miesięczniku Prestiż magazyn koszaliński, styczeń-luty 2019 r.

W najnowszym wydaniu miesięcznika Prestiż magazyn koszaliński, styczeń-luty 2019 r. znajduje się artykuł pt. EkoWodrol – trzecia młodość.

Ponadto miesięcznik zawiera 140 zdjęć z balu, który odbył się w Teatrze Variete Muza i był kulminacją obchodów jubileuszu 60-lecia EkoWodrolu.

http://prestizkoszalin.pl/2019/02/ekowodrol-trzecia-mlodosc/

http://prestizkoszalin.pl/2019/02/sie-bawil-ekowodrol/


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij