EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

KARTKA Z KALENDARZA EKOWODROLU - CZERWIEC

01 czerwca 2017

EKOWODROL Koszalin, kalendarz 2017, czerwiec. Koszaliński browar - założony w 1868 r. Dziś produkuje 650 000 hektolitrów piwa Brok. W tym samym kompleksie znajduje się minibrowar restauracyjny „Kowal”.

CZERWIEC - to szósty miesiąc, który ma 30 dni. Jego nazwa wywodzi się od koloru czerwonego. Dawniej czerwony barwnik do tkanin wyrabiano z owada czerwca, który był zbierany właśnie w tym miesiącu. 21 czerwca następuje letnie przesilenie Słońca. Wtedy w Polsce dzień trwa najdłużej, natomiast noc jest najkrótsza. W czerwcu kończy się wiosna, a zaczyna się lato.

POLSKIE PRZYSŁOWIA LUDOWE NA CZERWIEC • W czerwcu się okaże, co nam Bóg da w darze. • Czerwiec na maju zwykle się wzoruje, jego pluchy, pogody, często naśladuje. • Gdy czerwiec chłodem i wodą szafuje, to zwykle rok cały popsuje. • Czerwiec temu się zieleni, kto do pracy się nie leni.

Autor akwareli: arch. Andrzej Tyszecki

http://ekowodrol.pl/o-nas/firmowe-kalendarze.html


KONTRAKT – ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW WIERSZYNO

30 maja 2017

EKOWODROL Koszalin, kontrakt – Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków MBR, Wierszyno

W dniu 29 maja 2017 r. w Urzędzie Gminy Kołczygłowy podpisano umowę na realizację rozbudowy i przebudowy oczyszczalni ścieków w technologii MBR obsługującej obszar aglomeracji Wierszyno.

Okres realizacji: od 03-04-2017 do 30-04-2018


TARGI WOD-KAN W BYDGOSZCZY

16 maja 2017

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, Targi WOD-KAN 2017 Bydgoszcz

XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 20 podczas trwania Targów WOD-KAN w Bydgoszczy w dniach 16-18.05.2017r.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij