EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


PODPISANIE UMOWY NA MODERNIZACJĘ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W MOKRAWICY, GM. KAMIEŃ POMORSKI

17 lutego 2014, autor: Sekretariat

Mokrawica, Kamień Pomorski.jpg Podpisanie umowy - oczyszczalnia ścieków Mokrawica, Kamien Pomorski.jpg

11 lutego 2014 roku w siedzibie PGK w Kamieniu Pomorskim Prezes Zarządu EkoWodrol Lech Wojciechowski podpisał umowę z Prezesem PGK Adrianem Guranowskim na realizację zadania „Przebudowa z rozbudową oczyszczalni ścieków w Mokrawicy”.

Inwestycja będzie kosztować brutto 18,7 mln zł.

Do kwietnia 2015 roku spółka EkoWodrol dokona gruntowanej przebudowy, lub wybuduje nowe obiekty infrastruktury oczyszczalni (łącznie 18 obiektów), a także wewnętrzne sieci kanalizacyjne i zasilające do tych obiektów.

Na realizację inwestycji kamieński PGK pozyskał dofinansowanie ze środków UE – Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Zmodernizowana oczyszczalnie będzie spełniała wymagania przepisów dotyczących oczyszczania ścieków dla tzw. aglomeracji pow. 15 tys. RLM.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij