EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


GEPARDY BIZNESU

29 grudnia 2006, autor: Łukasz Ziomek

00326_test

W latach 2002-2005 nasza firma osiągała dobre wyniki finansowe. Co zostało zauważone w różnych rankingach, zestawieniach i konkursach.

Wywiadownia Handlowa InfoCredit na zlecenie Klubu Gepardów Biznesu i Instytutu Bankowości policzyła wartość rynkową naszej firmy i dynamikę wzrostu tej wartości (wyższa niż 30% w ciągu 2 lat).

Z pośród 7575 małych i średnich przedsiębiorstw, w rankingu 2003-2006 w branży budowlanej zajęliśmy 9 miejsce, a w rankingu 2003-2005 – 149 miejsce.

Ww. informacja jest dostępna na stronie www.gepardybiznesu.pl.

Ponadto informuję, że otrzymaliśmy nominację do konkursu Forum Jakości Quality International organizowanego przez Gazetę Prawną pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO.

Jest to przedsięwzięcie skierowane do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania - organizacji mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij