EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


CERTYFIKAT ZŁOTY PŁATNIK 2015

28 kwietnia 2016, autor: Sekretariat

09390_euler_hermes_baner_1250x125_1

Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma EkoWodrol Sp. z o.o. znalazła się ponownie w gronie kompetentnych i zaufanych firm i otrzymała Certyfikat Złoty Płatnik 2015.

W ramach Programu Analiz Należności, grupa ubezpieczeniowo-finansowa EURES HERMES wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, którzy osiągnęli najwyższe standardy dyscypliny płatniczej, spełniając wszystkie rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego.

EkoWodrol Sp. z o.o. uzyskała wysoki Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI) oraz rating na poziomie powyżej CCC, a wszystkie zobowiązania płatnicze były dokonane rzetelnie i terminowo.

Certyfikat ten jest doskonałą wizytówką potwierdzenia naszej pozycji dla obecnych, jak i również dla nowych kontrahentów.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij